rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma Hillwood rozpoczęła budowę pierwszej hali w nowym projekcie magazynowym w Sycowie

HILLWOOD_Sycow_render_logo_roads

Deweloper Hillwood działający na rynku powierzchni komercyjnych rozpoczął budowę pierwszej hali w nowym projekcie magazynowym w Sycowie.

Pierwszy budynek w ramach nowej inwestycji będzie miał powierzchnię ponad 44 tys. mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2022 roku. Cała inwestycja docelowo zaoferuje najemcom 87 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej do wynajęcia.
Hillwood Syców to centrum logistyczne powstające ok. 50 km od Wrocławia, na granicy województw wielkopolskiego i dolnośląskiego. Atutem jest bliskość drogi ekspresowej S8.

Centrum logistyczne w Sycowie to już nasza kolejna inwestycja na Dolnym Śląsku. Po dużym sukcesie komercyjnym parków w Oleśnicy, Żórawinie koło Wrocławia oraz Bielanach Wrocławskich zdecydowaliśmy się na następny ruch w tym regionie. Wybraliśmy Syców, ze względu na doskonałą lokalizację i dostęp do ważnych węzłów komunikacyjnych, a także dobry dostęp do pracowników – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska. – Dolny Śląsk to jeden z najszybciej rozwijających się regionów i ważny punkt na logistycznej mapie Polski. Pod względem popytu zgłaszanego na nowoczesne magazyny, w pierwszym kwartale tego roku rejon Wrocławia zajmował czwarte miejsce w kraju.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora