rynek nieruchomości na wynajem

Firma Ekonip Logistics wynajęła ponad 9,000 mkw. w nieruchomości komercyjnej Logicor w Mszczonowie

Firma Ekonip Logistics wynajęła ponad 9,000 mkw. w nieruchomości komercyjnej Logicor w Mszczonowie.

Nieruchomość komercyjna Logicor Mszczonów to nowoczesny park magazynowy składający się z sześciu hal klasy A o łącznej powierzchni ponad 215,000 mkw.
Firma Ekonip Logistics, specjalizująca się w obsłudze logistycznej materiałów niebezpiecznych, zdecydowała się na wynajem 9,200 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor w Mszczonowie. Najemcę w transakcji reprezentowała firma AXI IMMO.
Najemca zajmie 9,021 mkw. powierzchni magazynowej i logistycznej, którą uzupełni część biurowo-socjalna o wielkości 157 mkw.

„Nowa powierzchnia będzie niejako uzupełnieniem oddalonego o niespełna 7 km naszego centralnego kompleksu magazynowego do składowania chemikaliów, sklasyfikowanego jako Zakład Dużego Ryzyka (ZDR) Wybrane rozwiązanie usprawni procesy związane z logistyką i w efektywny sposób wpłynie na organizację transportu. Jako firma o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukiwaliśmy partnera, który tak jak my jest specjalistą w swojej dziedzinie, a przede wszystkim stawia na długotrwałe relacje biznesowe,” mówi Arkadiusz Badowski, Dyrektor operacyjny, Ekonip Sp. z o.o.

„Klient od dłuższego czasu poszukiwał powierzchni, która po pierwsze zapewni mu możliwość wysokiego składowania, po drugie będzie w relatywnie niedużej odległości od jego siedziby głównej. Mając m.in. na uwadze oba czynniki, zawęźliliśmy obszar dostępnych parków logistycznych do lokalizacji w pobliżu Mszczonowa. Po zaprezentowaniu opcji najbardziej konkurencyjną ofertę m.in. w zakresie dostosowania powierzchni i warunków najmu przygotowała firma Logicor,” wyjaśnia Paweł Bułajewski, Starszy Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Jesteśmy dumni, że tak wymagający klient zdecydował się na dalszy rozwój w Logicor Mszczonów,” podkreśla Anna Mazepa, Asset Management Director w Logicor Polska. To dowodzi, że potrafimy zaspokoić nawet najbardziej specjalistyczne potrzeby i wymagania naszych klientów.”

Źródło: AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora