Z życia spółek

Firma Deli2 została doceniona w konkursie e-Commerce Polska awards 2021

Bartosz Kazimierczuk - CEO Deli2
Firma Deli2 jest pionierem pośród polskich e-sklepów delikatesowych. Firma ta otrzymała nominację w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards 2021 w nowej kategorii Best start in e-commerce.

Wydarzenie e-Commerce Polska awards 2021 organizowane jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Gala wręczenia nagród odbędzie się w dniu 23 września br.  Deli2 to innowacyjna platforma sprzedażowa oferująca produkty od ponad 30 wyspecjalizowanych brandów spożywczych, została doceniona w konkursie e-Commerce Polska awards 2021. Nominacja dotyczy nowej kategorii pt. Best start in e-commerce. Deli2 planuje ekspansję na terenie kraju. Tym samym do 2024 r. spółka chce dotrzeć do 10 mln klientów. Wycena Deli2 wynosi ok. 8 mln zł.

Miło mi poinformować, że głosami jury 9. edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2021, Deli2 zostało nominowane w kategorii Best start in e-commerce, dedykowanej dla podmiotów e-commerce. Sama nominacja jest już dla nas dużym wyróżnieniem. Nasz biznes, który tworzymy zaledwie od ośmiu miesięcy, znalazł się w ścisłej czołówce konkursu, który od lat docenia największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce. Co ciekawe, tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem liczby zgłoszeń, co tym bardziej jest dla nas satysfakcjonujące – mówi Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Deli2. – Wyniki konkursu będą znane 23 września. Liczymy na to, że będziemy jedym z laureatów tego wydarzenia – dodaje Bartosz Kazimierczuk.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora