rynek nieruchomości na wynajem

Firma CAT LC Polska nowym biurowym najemcą nieruchomości inwestycyjnej Silesia Star w Katowicach

SilesiaStar foto Jeremi Astaszow_PRINT MAŁE
Firma CAT LC Polska nowym biurowym najemcą nieruchomości inwestycyjnej Silesia Star w Katowicach.

CAT LC Polska firma specjalizująca się w transporcie międzynarodowym oraz dystrybucji krajowej wynajęła powierzchnię biurową w nieruchomości inwestycyjnej Silesia Star w Katowicach.
Najemca, firma CAT LC Polska, oferuje usługi z zakresu transportu międzynarodowego, dystrybucji krajowej oraz obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Aktualnie CAT LC Polska rozwija swoje struktury w regionie aglomeracji śląskiej i na swoją siedzibę firma wybrała katowicki biurowiec Silesia Star – wynajmując 1300 mkw. na 1 piętrze, w budynku A. Najemca wprowadzi się do nowego biura w październiku.

„Umowa najmu w Silesia Star dowodzi, że świetnie zlokalizowane, rozpoznawalne budynki biurowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najemców. Wynajęcie biura przez spółkę CAT LC Polska, to dowód na to, że nasz budynek niezmiennie spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem jakości wykonania, zarządzania, jak i doskonałej lokalizacji nie tylko dla dotychczasowych, ale i nowych najemców. Katowice z roku na rok umacniają swoją pozycję na biznesowej mapie Polski, a Silesia Star jest miejscem spełniającym najwyższe oczekiwania i potrzeby firm oraz ich pracowników jednocześnie sprzyjając rozwojowi ich biznesu” – mówi Magdalena Mikula, Asset Management & Leasing Manager w Globalworth Poland.

Nieruchomość biurowa Silesia Star znajduje się w portfelu Globalworth od lipca 2019 roku. To jeden projekt biurowy autorstwa renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates. Kompleks składa się z dwóch ośmiokondygnacyjnych budynków o powierzchni najmu ponad 29 tys. mkw.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora