rynek nieruchomości na wynajem

Firma Bohnenkamp wynajmuje ponad 6 tys. m kw. w nieruchomości inwestycyjnej MLP Łódź

01_m
Firma Bohnenkamp wynajmuje ponad 6 tys. m kw. w nieruchomości inwestycyjnej MLP Łódź.

MLP Group pozyskało nowego najemcę w centrum logistycznym MLP Łódź. Firma Bohnenkamp wynajęła ponad 6 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni. Z tego blisko 5,7 tys. m kw. przeznaczone zostanie na cele magazynowe. Pozostałe 370 m kw. stanowić będą powierzchnie socjalne i biurowe. Zgodnie z ustaleniami przestrzeń magazynowa zostanie przekazana do użytkowania pod koniec marca br. a powierzchnia biurowa na początku lipca br. W zawarciu transakcji najemcę reprezentowała agencja Axi Immo.

„Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z nowym najemcą. Lokalizacja MLP Łódź w centralnej części naszego kraju jest doceniana szczególnie przez dystrybutorów i firmy logistyczne. Dzięki rozbudowanej sieci autostrad i dróg ekspresowych pozwala na sprawne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Nasza oferta przyciąga również wysokim standardem powierzchni. Zgodnie z naszą strategią wszystkie powstające obiekty, są poddawane procesowi certyfikacji BREEAM. Stosujemy również rozwiązania mające pozytywny wpływ na środowisko naturalne i zwiększające komfort dla pracowników” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer w MLP Group S.A.

Jakub Wojtera, Starszy Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO, dodaje: „Wschodnia cześć Łodzi w okolicach al. Ofiar Terroryzmu to jedna z najstarszych i największych stref magazynowych w regionie Polski Centralnej. Klienci od lat doceniają tę lokalizację za szeroką ofertę dostępnych modułów, duże możliwości rozwoju, jak i położenie w pobliżu wjazdu na autostradę A1.”

Projekt MLP Łódź to nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne zlokalizowane w południowo wschodniej część Łodzi, w dzielnicy Widzew, zaledwie 4 km od autostrady A1, łączącej Łódź z Trójmiastem oraz ok. 20 km (10 min) od autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa).

mat. prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora