Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą nieruchomości dla części portfela magazynowo-logistycznego należącego do międzynarodowego inwestora Accolade.
Pod jej zarządzanie trafiły obiekty o łącznej powierzchni ponad 440 000 mkw., zlokalizowane w Polsce, m.in. w Mińsku Mazowieckim, Koninie, Elblągu, Kielcach, Pile i Koszalinie, oraz w Czechach – w tym Park Stříbro, jeden z największych parków magazynowych na tamtejszym rynku.
Wybór nowego zarządcy to ważny krok w dalszym rozwoju naszego portfela. Jego bogate doświadczenie w zarządzaniu obiektami przemysłowymi oraz strategiczne podejście do optymalizacji procesów operacyjnych doskonale wpisują się w nasze cele. Zdecydowaliśmy się powierzyć rolę zarządcy nieruchomości zespołowi Cushman & Wakefield w Polsce i Czechach, wierzymy, że ta współpraca przyniesie wartość zarówno naszym najemcom, jak i całemu ekosystemowi Accolade. Naszym wspólnym celem jest podnoszenie jakości usług i efektywności operacyjnej naszych inwestycji,
mówi Agnieszka Niezgodzka odpowiedzialna za dział Asset Management w Accolade.
materiał prasowy