Informacje dnia

Enel Med najemcą w centrum handlowym na warszawskich Młócinach

Galeria Mlociny

Największa sieć centrów medycznych z polskim kapitałem, a zarazem rodzinna firma Enel-Med – otworzy swoją przychodnię w Galerii Młociny. Dzięki temu to nowe centrum warszawskich Bielan pozwoli odwiedzającym oszczędzić ich czas i załatwiać tu wygodnie więcej spraw.

– Rozważając lokalizacje naszych placówek, wybieramy miejsca gdzie są nasi pacjenci, gdzie jest im wygodnie dojechać, gdzie oprócz wizyty w naszej placówce przy okazji mogą załatwić inne sprawy. Szukaliśmy dogodnego miejsca w północno-zachodniej części Warszawy i znaleźliśmy idealne – Galerię Młociny. Chcemy mieć pewność, że nasi pacjenci dotrą do nas szybko i wygodnie – mówi Bartosz Rozwadowski, Dyrektor ds. Inwestycji i Zakupów Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne ENEL-MED działa na polskim rynku od 25 lat. Do tej pory w ramach Grupy Enel-Med powstało 39 placówek, w tym 2 szpitale, 3 ośrodki medycyny sportowej Enel-Sport, placówka medycyny estetycznej Estell i dom seniora Łucja. Spółka zajmuje się pełną obsługą pacjentów – od konsultacji i diagnostyki aż po rehabilitację.

Galeria Młociny to nowe, wielofunkcyjne centrum handlowe na Bielanach w Warszawie. W przyjaznej, zielonej przestrzeni miejsce to połączy 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora