Informacje dnia

Eden Park zakończył redevelopment i wzmocnił zespół najemców

joshua-sortino-215039-unsplash
Zakończono przebudowę Parku Handlowego Eden w Zgorzelcu, otrzymane dokumenty do uruchomienia, kampania wynajmu odnowionego parku handlowego przebiega dobrze.

Długoterminowe umowy najmu podpisali sześć sprzedawców i już otworzyli swoje sklepy. Wśród nich są znane międzynarodowe i lokalne marki, takie jak: Jysk (1.026 mkw.), Action (867 mkw.), Chinski Market (1.344 mkw.), Meble Lord (874 mkw.), Komfort (565 mkw.).

Decathlon został głównym najemcą Parku Handlowego Eden, uroczyste otwarcie którego odbyło się 19 grudnia 2019 r. Jeden z największych sprzedawców i producentów sprzętu sportowego na świecie pozostanie w Zgorzelcu przez długi czas, rozmieścił się w osobnym skrzydle z własnym wejściem. Ponad 25 tys. pozycji towarów około 30 marek zostaną zaprezentowane klientom na powierzchni 1.900 mkw.
Nad leasingiem parku handlowego pracował zespół z CBRE i Młyn Retail Parks.

“Doskonała lokalizacja, idealne połączenie najemców i nowe marki oczekiwane przez klientów Eden są decydującymi czynnikami sukcesu. Zarówno polscy, jak i wielu niemieckich klientów docenią nowe marki Eden. Szeroki zakres oferty, od sprzętu sportowego po wyposażenie domu, doskonale dopasowuje się do potrzeb klientów”, – powiedział Mariusz Majkowski, Dyrektor ds. Inwestycji i Leasingu, A&T Retail, CBRE.