rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Echo Investment buduje mieszkania Nowej Dzielnicy Łodzi

Lodz_Nowa Dzielnica1

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację Nowej Dzielnicy – osiedle powstaje przy ul. Wodnej 23. Generalnym wykonawcą projektu została firma Mota Engil Central Europe SA.

Nowa Dzielnica to dobrze skomunikowane osiedle otoczone zielenią i ciszą, w pobliżu miejskich parków, ścieżek rowerowych, muzeów i kin. Główna ulica Łodzi – Piotrkowska – znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Na pierwszy etap inwestycji składać się będzie 86 mieszkań o powierzchni od 23 do 123 mkw. W inwestycji przewidziano mieszkania jedno- i dwu-poziomowe. Na ostatniej i przedostatniej kondygnacji budynku część lokali posiadać będzie tarasy o powierzchni do 80 mkw. Kompleks mieszkaniowy zainspirowany został zasadą współdzielenia przestrzeni. W osiedlu powstanie m.in prywatna biblioteka, ogródek warzywny oraz miejsce przeznaczone do wspólnych spotkań.

Budowa osiedla rozpoczęła się w tym miesiącu. Zakończenie realizacji planowane jest na III kwartał 2019 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest Mota Engil Central Europe SA.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora