Z życia spółek

Dział Leasing Retail w CPI Property Group znów się powiększył

Dariusz_Kafara_fotCPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiększa dział najmu powierzchni retail o kolejnych pracowników.

Nowym Leasing Managerem został Dariusz Kafara. Dariusz Kafara to leasing manager oraz zarządca nieruchomości z ponad 15-letnim doświadczeniem  w branży, zdobytym zarówno po stronie właściciela jak i najemcy. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Licencjonowany Zarządca Nieruchomości (Licencja Polskiej federacji Rynku Nieruchomości nr 28473).
W warszawskim oddziale CPI Property Group specjalista ten odpowiada za utrzymanie maksymalnego poziomu komercjalizacji w dwóch sieciach parków handlowych z portfolio grupy – CityMarket i STOP SHOP. 

W dziale Leasing Retail w warszawskim biurze CPI Property Group pracują specjaliści o bardzo starannie dobranych kompetencjach i doświadczeniu w różnych formatach handlowych. Darek doskonale porusza się w środowisku nieruchomości, zarówno w procesach leasingowych, jak i  związanych z pełną obsługą nieruchomości. Jego atutem jest również rozumienie potrzeb oraz możliwości zarówno zarządców jak i najemców obiektów retail. Mam więc wielką nadzieję, że cały nasz zespół zyskał wielozadaniowego eksperta, który zapewni najwyższy poziom komercjalizacji w prężnie działających formatach, jakimi są parki handlowe” komentuje Agnieszka Baczyńska, Leasing Retail Director w CPI Property Group Polska.