rynek nieruchomości na wynajem

Dr Max wynajmuje powierzchnię magazynową i biurową w nieruchomości komercyjnej DL Invest Park Teresin

DL Invest Park Psary
Firma Dr Max wynajmuje powierzchnię magazynową i biurową w nieruchomości komercyjnej DL Invest Park Teresin.

DL Invest Group realizuje kolejny etap podwarszawskiej inwestycji DL Invest Park Teresin. Łączna powierzchnia nieruchomości komercyjnej przekracza 100.000 metrów kw. powierzchni najmu.
Na terenie kompleksu powstanie kolejny magazyn o powierzchni ponad 20 000 mkw. W nowo wybudowanym magazynie zasadniczą część zajmie nowy najemca – Dr Max.
Oddanie nieruchomości komercyjnej do użytku planowane jest na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2023 roku.

Dr Max to kolejny podmiot, który docenił nasz model biznesowy oraz jakość świadczonych usług nie tylko jako dewelopera, ale przed wszystkim długoterminowego właściciela realizowanych aktywów, którymi aktywnie zarządzamy dostosowując powierzchnie do potrzeb najemców w całym okresie najmu. Umowa z Dr Max jest modelowym przykładem realizacji naszych inwestycji komercyjnych. Pierwszym etapem realizacji projektu w Teresinie była budowa centralnego magazynu dla sieci Stokrotka. Dostrzegając jednak atrakcyjność inwestycyjną terenu zadbaliśmy o zakup odpowiedniej wielkości działki, co umożliwia realizację kolejnych hal magazynowych w tej lokalizacji. W podobny sposób działamy w sektorze biurowym. Niemal wszystkie nasze lokalizacje, w których realizujemy nowe budynki biurowe umożliwiają budowę kolejnych nieruchomości wraz ze wzrostem popytu na biura. Dzięki tej strategii możemy nie tylko na etapie podpisywania umowy najmu zagwarantować elastyczność, ale w szczególności nie sprzedając aktywów, długoterminowo nimi zarządzając możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najemców na tak mocno zmieniającym się rynku, co jest istotną naszą przewagą nad konkurencją, która co do zasady działa w systemie wybuduj i sprzedaj” – podkreśla Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group. Projekty magazynowe realizowane przez naszą firmę spełniają najwyższe światowe standardy. Są certyfikowane w systemie BREEAM. W ostatnich miesiącach certyfikat BREEAM na poziomie Excellent zdobył nasz magazyn powstały w ramach realizacji inwestycji DL Invest Park Psary. Wysoka jakość naszych nieruchomości i zadowolenie naszych najemców jest dla nas warunkiem koniecznym również z tego względu, że wybudowane obiekty pozostają w naszym portfolio – nasza strategia rozwoju zakłada długoterminowe posiadanie i proaktywne zarządzanie przygotowanymi nieruchomościami komercyjnymi” – podkreślił Dominik Leszczyński.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora