rynek nieruchomości na wynajem

Dom Maklerski X-Trade Brokers zajmie blisko 4 400 mkw. powierzchni biurowca Skyliner w Warszawie

Skyliner_1
Dom Maklerski X-Trade Brokers (XTB) – należący do grona największych na świecie brokerów Forex & CFD – wprowadzi się do Skylinera. Spółka zajmie blisko 4 400 mkw. powierzchni biurowca.

Grupa XTB od ponad 15 lat zapewnia inwestorom indywidualnym natychmiastowy dostęp do setek rynków na całym świecie, wykorzystując do tego własne platformy transakcyjne (xStation i xStation Mobile). Spółka dostarcza także na skalę globalną wiodące technologie dla instytucji finansowych. Zdobyła zaufanie ponad 317 tys. klientów i jest regulowana przez największe organy nadzoru: FCA, KNF, CySEC oraz IFSC. Swoje oddziały prowadzi w prestiżowych lokalizacjach mieszczących się w ponad 13 krajach tj. Wielka Brytania, Niemcy, Francja i Chile. Od sierpnia 2016 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa XTB na całym świecie zatrudnia ponad 550 osób, z czego większość pracuje
w Warszawie. Od stycznia 2022 roku nową siedzibą firmy stanie się budynek Skyliner. XTB zajmie trzy piętra w budynku zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego.

Ostatnie kilka lat to dla XTB czas wyjątkowo dynamicznego rozwoju, który przełożył się
na wzrost zatrudnienia w praktycznie każdym zespole odpowiedzialnym za kluczowe obszary biznesowe w firmie. Szukaliśmy miejsca, które będzie nie tylko świetnie skomunikowane, ale także nowoczesne, wykonane w wysokim standardzie i zapewniające możliwości adaptacji przestrzeni poprzez dostosowanie jej do naszych wymagań. Skyliner spełnia te oczekiwania, a przy tym znajduje się w niedalekiej odległości od naszego poprzedniego biura, dzięki czemu nasi pracownicy nie będą musieli zmieniać swoich przyzwyczajeń jak chodzi o podróż do pracy – powiedział Paweł Szejko, dyrektor finansowy i członek zarządu XTB.

W procesie wynajmu Grupa XTB była reprezentowana przez agencję Knight Frank,
a właściciela biurowca – Grupę Karimpol – reprezentowało CBRE Polska.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora