rynek nieruchomości na wynajem

Deweloper Panattoni z kolejną nieruchomością komercyjną – Panattoni Park Kraków West I

d8c186cd3953db718c4496aa0613781d
Deweloper Panattoni z kolejną nieruchomością komercyjną dla wymagającej branży.

Deweloper ukończył realizację powierzchni w ramach nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Kraków West I. Jest to szyta na miarę powierzchnia dla biotechnologicznej firmy SyVento BioTech, która prowadzić będzie zaawansowane prace rozwojowe i produkcję biotechnologiczną w standardzie cGMP. Firma wynajęła ponad 4300 metrów kwadratowych powierzchni.
Park w Skawinie został w całości wynajęty, a z powierzchni korzystają też przedstawiciele branży handlowej, elektronicznej i logistycznej.
Panattoni kończąc kolejny park w regionie Krakowa i w pełni go komercjalizując potwierdza niesłabnący popyt na powierzchnię w Małopolsce.

– „Region Krakowa skupiony wokół drugiego największego miasta w kraju przyciąga zaawansowane technologicznie firmy, które otrzymują dostęp do wykwalifikowanych pracowników, absolwentów najlepszych technicznych uczelni w kraju” – mówi Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni i dodaje: – „Nowoczesne nieruchomości przemysłowe znajdują coraz szersze zastosowanie – stają się nie tylko zapleczem magazynowym czy logistycznym, ale także technologicznym. Na terenach naszych obiektów powstają laboratoria, działy R&D, a wszystko to harmonijnie łączy się z powierzchnią produkcyjną i nowoczesnymi biurami, tworząc dobrze funkcjonujący organizm”.

Źródło: Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora