rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia zakończył budowę X etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie

develia-krakow-sloneczne-miasteczko-X

Deweloper Develia zakończył budowę kolejnego etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie.

Deweloper ukończył już X etap budowy inwestycji. Osiedle powstaje w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Przekazywanie kluczy właścicielom planowane jest na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2021 roku. Jednocześnie rozpoczęły się już prace przy budowie kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej. Deweloper zakłada, że prace zakończą się do końca 2022 roku.
W ramach ukończonego X etapu inwestycji powstały dwa budynki obejmujące 108 mieszkań. Wszystkie oferowane lokale w ramach tej fazy inwestycji zostały już sprzedane.

Osiedle Słoneczne Miasteczko to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji. Proponujemy zarówno kompaktowe mieszkania idealne dla młodych osób, jak również większe preferowane przez rodziny z dziećmi. Bardzo ceniona jest także lokalizacja w cichej i zielonej części Krakowa, bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami aglomeracji. W ramach tej inwestycji wybudowaliśmy już ponad 1000 lokali. W trakcie realizacji są kolejne trzy etapy obejmujące ponad 300 mieszkań – powiedział Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.