rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia rozpoczął budowę XII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie

Słoneczne Miasteczko_wiz2

Develia rozpoczęła budowę 108 mieszkań w ramach XII etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Jednocześnie deweloper rozpoczął przekazania mieszkań w IX etapie inwestycji.

– Inwestycja Słoneczne Miasteczko jest realizowana przez Develię od 2010 r. i od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa. XII etap osiedla jest dostępny w naszej ofercie od końca listopada, a już blisko 25% mieszkań znalazło swoich nabywców. Zgodnie z harmonogramem, właściciele mieszkań będą mogli odebrać klucze pod koniec 2022 r. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka lokali w X etapie i większy wybór mieszkań w XI etapie, które obecnie realizujemy – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develii.

W XII etapie inwestycji powstanie 108 mieszkań w układach od 1- do 5-pokojowych o powierzchni od 24 do 87 mkw., w tym mieszkania dwupoziomowe. Budynek będzie posiadał garaż podziemny z miejscami postojowymi i schowkami. Ceny mieszkań w XII etapie osiedla Słoneczne Miasteczko zaczynają się już od 4499 zł/mkw. Głównym wykonawcą inwestycji Słoneczne Miasteczko jest firma TK BUD. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2022 r.