Informacje dnia

Deweloper Aurec Home z udanym I półroczem 2021 roku. Do sprzedaży trafiają kolejne mieszkania z rynku pierwotnego

fabrica
Deweloper Aurec Home zakończył pierwsze półrocze z dobrymi wynikami. 

Pierwszy etap inwestycji Miasteczko Jutrzenki został sprzedany w pół roku. W drugim etapie inwestycji wolne pozostały jedynie pojedyncze mieszkania na sprzedaż. W trzecim, już rozpoczętym etapie budowy Miasteczka Jutrzenki zaplanowane są dwa budynki, mieścić się w nich będą 124 w cenach 8 980 zł/mkw. za trzypokojowe lokum do 12 600 zł/mkw. w przypadku kawalerki.
W osiedlu Fabrica Ursus wyprzedało się 65% inwestycji, czyli właścicieli znalazło 85 mieszkań z 135 mieszkań.  Pierwszy etap budowy osiedla Fabrica Ursus ma się zakończyć w maju 2023 roku, natomiast cała inwestycja ma być oddana do użytku w roku 2027.

Myślimy o młodych ludziach. O ich potrzebach życiowych, o tym co im się podoba i jakie trendy są dla nich najważniejsze, jaki jest ich rytm życia, o czym myślą gdy zakładają rodziny. Wiemy, że aktywny styl życia wymaga dobrego dojazdu do centrum miasta i do dużych ośrodków biznesowych, ale przy tym wszystkim ważne są atrakcyjne ceny, dlatego zadbaliśmy żeby były jak najkorzystniejsze na rynku deweloperskim, a czas dojazdu do najważniejszych punków miejskich nie przekraczał kilkunastu minut. – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.