rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper ACCIONA wchodzi na trójmiejski rynek mieszkaniowy

355_Acciona_Zbożowa_Aerial_0378

Deweloper ACCIONA wchodzi na trójmiejski rynek mieszkaniowy, gdzie do sprzedaży trafią nowe mieszkania.

ACCIONA, firma deweloperska działająca od 30 lat w Warszawie, nie zwalnia tempa i potwierdza rozwój na nowych rynkach. Kolejnym kierunkiem działań dewelopera jest Trójmiasto.
Jeszcze w 2023 roku deweloper rozpocznie sprzedaż w ramach dwóch inwestycji: Kamiennej Grobli w Gdańsku oraz Zbożowej w Gdyni. Pierwsza z nich to projekt premium o charakterze mieszkaniowo-komercyjnym, druga to położone w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, osiedle łączące w sobie bliskość miasta i natury.

– Gdańsk to jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce, zarówno pod względem biznesowym, jak i turystycznym. Gdynia zaś od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach miast zapewniających wysoki komfort życia. W Trójmieście znajdujemy klientów zarówno wśród osób, które szukają lokum dla potrzeb swoich i swojej rodziny, jak i inwestorów, zainteresowanych lokalami użytkowymi o wysokim standardzie wykończenia. Cieszymy się, że nasze nowe, pozawarszawskie propozycje, odpowiadają na potrzeby obu tych grup – mówi Katarzyna Unold, Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA w Polsce.