Informacje dnia

Design nieruchomości: Portfolio showroomu Powsińska 16 ze wspaniałą kolekcją mebli

Atmosphera4jpg

Design nieruchomości: Portfolio showroomu Powsińska 16 ze wspaniałą kolekcją mebli. Do największych letnich przyjemności zaliczamy… tworzenie ekskluzywnych, stylowych aranżacji tarasowych i ogrodowych. Takich, które na równi zachwycą miłośników wygody, funkcjonalności oraz piękna.

Osiągnąć te niełatwe cele pomagają znakomite, bardzo rozbudowane kolekcje mebli, lamp i dodatków outdoorowych renomowanych marek z portfolio showroomu Powsińska 16: Atmosphera, Talenti, Royal Botania, Varaschin i Vincent Sheppard.

Każda z marek wnosi niepowtarzalny charakter i wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli. Atmosphera, znana z innowacyjnych projektów, zapewnia unikalne i nowoczesne wzornictwo, które wzbogaca każde przestrzenie na świeżym powietrzu. Talenti specjalizuje się w luksusowych meblach ogrodowych, oferując wyjątkowe połączenie wyrafinowania formy oraz komfortu. Varaschin słynie ze swego rzemieślniczego podejścia i związanej z nim najwyższej jakości wykonania. Vincent Sheppard, mistrz wszelkiego rodzaju plecionek, oferuje kolekcje, które harmonijnie łączą styl i nieprawdopodobną wygodę. Royal Botania z kolei pokazuje, w jaki sposób można dziś łączyć elegancję wyrobów i luksusowy styl życia z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz głęboką refleksją ekologiczną.

mat.pras.