rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Dekpol Budownictwo realizuje dużą nieruchomość inwestycyjną dla czeskiego giganta

verstappen-photography-532656-unsplash
CTP – działający na europejskich rynkach deweloper i zarządca parków logistycznych – ogłosił w ubiegłym roku imponujące plany inwestycyjne w Polsce.

Firma z Pragi zapowiedziała m.in. osiągnięcie poziomu 10 milionów mkw powierzchni magazynowej w naszym kraju do 2023 roku. Te ambitne cele pomoże zrealizować m.in. spółka Dekpol Budownictwo, która na zlecenie CTP realizuje kompleks produkcyjno-magazynowy w Zabrzu. Zarówno Dekpol, jak i CTP od lat działają w sektorze magazynowym i produkcyjnym.
W Zabrzu na 39 000 mkw powstają 2 budynki: hale produkcyjno – magazynowe z infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycja zostanie wykonana przez Dekpol Budownictwo w standardzie „pod klucz” i będzie gotowa na koniec 2022 roku.

Do grona naszych klientów dołączył renomowany lider rynku CEE, z którym dzielimy wspólne wartości, takie jak dbałość o jakość realizacji, partnerstwo biznesowe, zrównoważony rozwój i ochrona środowiska, szczególnie ważne w dzisiejszym świecie – komentuje Michał Skowron, prezes Dekpol Budownictwo. – Dzięki portfelowi inwestycyjnemu o powierzchni aż 7,6 mln mkw, CTP współpracuje z 750 klientami z całego świata. Podobnie jak w przypadku Dekpol Budownictwo, 80% sprzedaży CTP jest realizowana dla klienta powtarzalnego. To świadectwo wysokiej kultury biznesowej i reputacji w swojej branży.

Obserwowaliśmy jak Czesi z powodzeniem wchodzą na kolejne europejskie rynki, mamy duży szacunek do ich osiągnięć. Cieszymy się, że jest to szacunek obopólny i tak ważny gracz w branży logistycznej docenił nasze kompetencje, doświadczenie i nieustanny rozwój – przyznaje Michał Skowron. – Strategia działania Dekpol Budownictwo oparta na proaktywnym kapitale ludzkim, atrakcyjności naszej oferty i ekspertyzie inżynierskiej prowadzi nas we właściwym kierunku dla dalszego rozwoju.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora