Informacje dnia

DACHSER: Stryków atrakcyjną lokalizacją komercyjną dla przedsiębiorców międzynarodowych

de0ee84541b9ae1b7a84d331879a97f5
Strykowski oddział DACHSER dysponuje magazynem typu cross-dock o powierzchni 6 300 metrów kwadratowych oraz 72 rampami przeładunkowymi.

Lokalizacja obiektu jest jego niewątpliwą zaletą. Ze względu na swoje strategiczne położenie oddział ten na zapewniony dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury drogowej. Posiada również nowoczesne zaplecze magazynowe.
Centrum logistyczne DACHSER w Strykowie oferuje dogodne warunki do prowadzenia wymiany towarów z Europą Zachodnią i Południową, krajami nadbałtyckimi – Litwą, Łotwą i Estonią. Lokalizacja blisko skrzyżowania autostrad A1 i A2, największego węzła komunikacyjnego w Polsce Centralnej oraz jednego z najważniejszych punktów logistycznych tej części Europy, to również niewątpliwy atut.

Strykowski oddział jest strategicznym ogniwem w łańcuchu dostaw całej europejskiej sieci DACHSER. Jest bramą na Zachód nie tylko dla polskich producentów, ale też naszych wschodnich i południowych sąsiadów. Sukcesywnie rozbudowujemy sieć stałych linii drobnicowych. Najczęstszym kierunkiem są Niemcy, do których mamy aż 15 codziennych połączeń, m.in. do Berlina, Dortmundu, Hamburga, Hannoveru, Monachium, Neuss czy Rheine. Oprócz tego każdego dnia nasze ciężarówki wyjeżdżają ze Strykowa do Francji, Holandii, Włoch, Estonii, Słowacji oraz na Litwę i Łotwę

– mówi Jarosław Wojnarski, regionalny kierownik sprzedaży DACHSER w Strykowie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora