Informacje dnia

Cztery warszawskie biurowce z jednym zarządcą

Cybernetyki Office Center
Knight Frank został wybrany na zarządcę czterech budynków biurowych w Warszawie. Właścicielem obiektów: Brama Zachodnia, Bokserska Office Center, Cybernetyki Office Center i Taifun jest węgierska firma Indotek Group, która w ostatnim czasie nabyła udziały w spółce celowej. Łączna powierzchnia najmu czterech budynków zajmuje ponad 45 000 m kw. Jednocześnie Dział Reprezentacji Właściciela w Knight Frank będzie odpowiedzialny za komercjalizację obiektów.

„Portfolio zarządzanych przez nas budynków powiększyło się o kolejne cztery obiekty. Cieszymy się, tym bardziej że dwa z nich są nam już dobrze znane. Dedykowany zespół zdążył się zapoznać z nieruchomościami i jesteśmy gotowi zadbać o komfort najemców oraz sprawną współpracę z właścicielem,” – komentuje Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania w Knight Frank.

Brama Zachodnia to doskonale skomunikowany z centrum miasta biurowiec, którego powierzchnia użytkowa wynosi blisko 40 000 m kw. Zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich, będących jedną z głównych arterii Warszawy, budynek zapewnia sprawny i szybki dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Bokserska Office Center to położony w biznesowej części Warszawy biurowiec o powierzchni użytkowej 7 960 m kw. jest bliźniaczym budynkiem zlokalizowanego również na Służewcu obiektu Cybernetyki Office Center.

Cybernetyki Office Center to zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum handlowego Galerii Mokotów biurowiec o powierzchni użytkowej 8 200 m kw. Bliskie sąsiedztwo stacji Szybkiej Kolei Miejskiej – Warszawa Służewiec oraz przystanków autobusowych zapewnia mnogość połączeń w kierunku lotniska Okęcie oraz centrum miasta.

Taifun to położony tuż obok Alei Jerozolimskich w dzielnicy Włochy biurowiec. W niedalekiej odległości znajduje się stacja Szybkiej Kolei Mazowieckiej – Warszawa Aleje Jerozolimskie oraz dwa centra handlowe i popularny sklep dyskontowy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 9 700 m kw.

Indotek Group jest firmą inwestycyjną, działającą na Węgrzech i Europie Środkowo-Wschodniej. Portfolio grupy obejmuje ponad 30 biurowców, ponad 20 centrów handlowych oraz obiekty magazynowo-przemysłowe. Firma obecna jest również w sektorze hotelowym.

Źródło: Knight Frank.