Bez kategorii

Cushman and Wakefield: awanse

Pięcioro pracowników  otrzymało tytuł Associate / AssociateDirector w międzynarodowej firmie doradczej Cushman& Wakefield – Joanna Blumert, Tomasz Górski, Soren Rodian Olsen, Przemysław Wasiluk i Alicja Zajler.

Tytuł Associate/Associate Director jest nadawany długoletnim pracownikom przez Zarząd Cushman& Wakefield EMEA za wybitne osiągnięcia w pracy oraz zaangażowanie.

Joanna Blumert_smallJoanna Blumert zajmuje stanowisko Managera ds. Rozwoju Biznesu w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman& Wakefield, gdzie specjalizuje się w usługach reprezentacji najemców w procesie poszukiwania biur. Pracowała dla wielu korporacyjnych i lokalnych klientów – m.in. KGHM, Aviva, Mary Kay, Kimberly-Clark. Od kiedy dołączyła do C&W w 2008 roku, przeprowadziła transakcje o łącznym wolumenie ponad 50 000 metrów kwadratowych

 

Tomasz Górski_smallTomasz Górski jest Starszym Negocjatorem w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman& Wakefield. Zajmuje się komercjalizacją w takich galeriach handlowych jak: Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Galeria Ostrovia w Ostrowie Wlkp., Europa Centralna w Gliwicach, Atrium Felicity w Lublinie, Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim i marcredo Center w Zawierciu. Tomasz zaangażowany jest również w rekomercjalizację Agory w Bytomiu i Plejady w Sosnowcu.

Soren Rodian Olsen_smallSoren Rodian Olsen  jest Dyrektorem sekcji ds. inwestycji biurowych i magazynowych w dziale Rynków Kapitałowych firmy Cushman& Wakefield, gdzie odpowiada za doradztwo na rzecz inwestorów. W branży nieruchomości komercyjnych pracuje już 20 lat. Doświadczenie zdobywał m.in. w takich firmach jak Aberdeen Asset Management, Commerzbank Group i HVB Group (obecnie UniCredit).

 

Przemysław Wasiluk_small

Przemysław Wasiluk  jest Managerem ds. Portfela Nieruchomości Handlowych w dziale zarządzania nieruchomościami firmy Cushman& Wakefield, a wcześniej był Managerem ds. Technicznych. Ma 9-letnie doświadczenie w branży nieruchomości biurowych i handlowych. Odpowiedzialny jest za koordynację portfela nieruchomości handlowych jednego z klientów C&W oraz technicznego zarządzania budynków.

Alicja Zajler_small(1)Alicja Zajler jest Starszym Rzeczoznawcą w dziale wycen i doradztwa firmy Cushman& Wakefield. Posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości w Polsce. Dokonuje wycen zarówno dla polskich i międzynarodowych korporacji (m.in. Tesco, Castorama, Blackstone, CBRE GI), jak i banków (m.in. Pekao SA, PKO BP, Deutsche Pfandbriefbank AG).