rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

CPIPG sfinalizował sprzedaż biurowej nieruchomości komercyjnej Concept Tower

Concept_Tower_mat_prasoweCPIPG sfinalizował sprzedaż biurowej nieruchomości komercyjnej Concept Tower w Warszawie. CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, sprzedał położony na Woli biurowiec Concept Tower.

CPI Property Group sprzedał biurowiec Concept Tower. Należący do portfolio grupy od 2020 roku 15-piętrowy budynek zlokalizowany jest na  bliskiej Woli, co pozwala na szybki dojazd z centrum Warszawy, a sąsiedztwo drugiej linii metra ułatwia komunikację z pozostałymi dzielnicami. Dodatkowym atutem jest bogata oferta handlowo-gastronomiczna w pobliżu. Zbudowany w 2012 roku biurowiec posiada certyfikat Leed na poziomie Gold. Aktualnie Concept Tower jest w pełni wynajęty przez 25 instytucji oraz przedsiębiorstw.

Concept Tower został sprzedany WOOD & Company Real Estate Fund.

W ostatnim czasie CPI Property Group znacznie zwiększył swoje aktywa na polskim rynku biurowym, przejmując większościowy pakiet akcji IMMOFINANZ. Teraz nadszedł moment na weryfikację i optymalizację naszych assetów względem strategii rozwoju. Concept Tower to przykład średniej wielkości biurowca o wysokim potencjale inwestycyjnym. ” komentuje Barbara Topolska, Country Manager CPI Property Group Polska.

Źródło: CPI Property Group.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora