rynek nieruchomości na wynajem

Corees Polska agentem wyłącznym biurowej nieruchomości komercyjnej w Krakowie

Aleja Pokoju 5Corees Polska agentem wyłącznym biurowej nieruchomości komercyjnej w Krakowie – Aleja Pokoju 5.

Agencja doradcza Corees Polska została wybrana na agenta wyłącznego biurowca Aleja Pokoju 5, zlokalizowanego w Krakowie. Współpraca zakłada re-komercjalizację obiektu oraz współpracę z jego aktualnymi najemcami.
Nieruchomość komercyjna Aleja Pokoju 5 to certyfikowany w systemie BREEAM dziewięciopiętrowy budynek klasy A, oferujący łącznie ok. 13 000m² powierzchni biurowej i dwupoziomowy parking podziemny. Wysoki standard wykończenia, energooszczędne technologie, optymalne doświetlenie pomieszczeń, zapewniają wygodę i komfort pracy jego najemcom.

– Cieszymy się na współpracę z wysokiej klasy agencją doradczą, jaką jest Corees Polska. Obiekt oferuje nowoczesne powierzchnie i centralną lokalizację – o których jakości i wartości świadczy wysoki poziom zadowolenia najemców oraz długoterminowe umowy najmu, m.in. z Relativity Poland Sp. z o.o. czy LUX MED. Sp. z o.o., która rozbudowała swoją siedzibę i otworzyła największą praktykę dentystyczną w Polsce, właśnie w przestrzeniach Alei Pokoju 5 – mówi Andreas Psotta, Tenant Relations Manager Poland / Senior Asset Manager International w HIH Real Estate GmbH.

– Usługi doradcze, które świadczymy na rzecz naszych klientów, łączą wysokie standardy korporacyjne z butikowym podejściem. By realizować założone cele komercjalizacji pracujemy dla ale przede wszystkim wraz z naszymi klientami. Dziękuję przedstawicielom firmy HIH Real Estate GmbH za zaufanie i wybór firmy Corees Polska jako wyłącznego agenta projektu. Mam nadzieję, że będzie to początek długiej i owocnej współpracy. – dodaje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.

Trzy powierzchnie w nieruchomości o łącznej powierzchni najmu ok. 2000 m2 są do wynajęcia od zaraz.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora