rynek nieruchomości na wynajem

Corees Polska agentem wspierającym wynajem w nieruchomości inwestycyjnej SPARK B w Warszawie

SPARK_B_day (1)
Agencja Corees Polska wspiera Skanska w procesie najmu ostatnich dostępnych powierzchni biurowych w budynku B nieruchomości inwestycyjnej SPARK.

Spark jest nowoczesnym kompleksem biurowym zlokalizowanym przy Al. Solidarności. Budynek B dysponuje aktualnie ok. 1270m2 wolnej powierzchnie biurowej klasy A+. Nieruchomość komercyjna mieści się na warszawskiej Woli. Właścicielem budynku jest Stena Fastigheter AB. Firma Skanska jest odpowiedzialna za komercjalizację ostatnich dostępnych modułów.

W Corees, zgodnie z naszą dewizą – People first – Then places, człowieka i jego potrzeby stawiamy w centrum naszych zainteresowań, co pomaga również w naszych codziennych działaniach, spotkaniach i rozmowach związanych z najmem powierzchni. Spark B posiada certyfikację potwierdzającą, że jest przestrzenią tworzoną i zrealizowaną z myślą o jego przyszłych najemcach i ich pracownikach. Jako, że dostępnej powierzchni nie pozostało wiele, tym bardziej zachęcam do kontaktu i osobistej wizyty w Spark B. Równocześnie w imieniu Corees dziękuję Skanska za zaufanie i możliwość współpracy przy tym projekcie. – dodaje Monika Rogucka, Leasing Director w Corees Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora