rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Clifford Chance doradzała Bankowi Pekao S.A. w związku z finansowaniem nabycia i przebudowy trzech centrów logistycznych

wspolpracaKancelaria prawna Clifford Chance doradzała w związku z finansowaniem nabycia i przebudowy trzech centrów logistycznych.

Bank Pekao S.A. to jedna z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wartość nieruchomości opiewa na kwotę około 106 mln euro (ponad 500 milionów złotych). Inwestycja została nabyta przez trzy spółki celowe. Portfel nieruchomości zlokalizowany jest w Warszawie i okolicach, a po modernizacji dostarczy ok. 150.000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej. W skład aktywów wchodzą City Point Targówek, Logistics Point Raszyn i Logistics Point Piaseczno.

Zespół Clifford Chance był nadzorowany przez Daniela Kopanię (Partner, Nieruchomości i Budownictwo), natomiast pracami związanymi z finansowaniem nieruchomości kierowali Maciej Bocheński (Counsel) i Tomasz Walerowicz (Senior Associate). Za kwestie związane z prawem nieruchomości odpowiedzialna była Joanna Satkiewicz (Senior Associate) wspierana przez Agatę Parys (Associate).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora