Informacje dnia

Certyfikat BREEAM dla biurowca Centrum Królewska w Warszawie

centrum_krolewska_2_Warszawski biurowiec Centrum Królewska uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good” w kategoriach Building Management oraz Asset Performance.
Centrum Królewska to biurowiec klasy A, położony w ścisłym centrum stolicy przy ulicy Marszałkowskiej 142, przy skrzyżowaniu z ulicą Królewską. Powierzchnia użytkowa budynku to prawie 11 tys. m kw. 110 miejsc parkingowych rozmieszczono na trzech kondygnacjach podziemnych.  Budynek wyposażono w nowoczesne systemy techniczne.

Certyfikacja BREEAM (BRE Environmental Assessment Method – Metoda Oceny Wpływu Na Środowisko) jest jedną z najpopularniejszych metod oceny jakości istniejących budynków w Europie. Uzyskanie certyfikatu jest potwierdzeniem najwyższego standardu nieruchomości.

– Cieszymy się i jesteśmy dumni, że gwarantowana przez REZYDENT S.A. jakość została po raz kolejny potwierdzona. Od początku działalności dewizą REZYDENT S.A. jest tworzenie projektów o nietypowej architekturze i najwyższych standardach, zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych punktach miast. – mówi Monika Gałat-Nipochorska, Wiceprezes Zarządu i dyrektor ds. operacyjnych REZYDENT S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora