rynek nieruchomości na wynajem

Centrum Usług Biznesowych Boehringer Ingelheim oficjalnie otwarte we wrocławskiej nieruchomości komercyjnej

jhon-jim-5BIbTwXbTWk-unsplash
Centrum Usług Biznesowych Boehringer Ingelheim we Wrocławiu niedawno świętowało swoje oficjalne otwarcie.

Na swoje lokalne biuro Boehringer Ingelheim wybrał wielokrotnie nagradzany kompleks biurowy Centrum Południe we Wrocławiu. Na uroczystości pojawili się przedstawiciele globalnych struktur organizacji, pracownicy, lokalne media oraz przedstawiciele ARAW i ABSL.
Prężnie rozwijający się ekosystem wrocławskich Centrów Usług Wspólnych (SSC) oraz infrastruktura technologiczna umożliwiły firmie płynny i szybki rozwój w ciągu 12 miesięcy.
Firma Boehringer Ingelheim ogłosiła otwarcie Centrum GBS we Wrocławiu w maju 2021 r. Pierwsze procesy rekrutacyjne rozpoczęto w sierpniu 2021 r., a w okresie od kwietnia do maja bieżącego roku uruchomiono wiele usług w zakresie m.in. księgowości, zakupów, HR, usług prawnych oraz obsługi klienta.

Cieszymy się, że jesteśmy obecni we Wrocławiu. To, co daje nam to miasto, to przede wszystkim duża pula talentów – na lokalnym rynku są obecni wysoko wykwalifikowani specjaliściz mocnymi umiejętnościami językowymi. Ale co równie ważne, prężnie rozwijający się ekosystem Wrocławskich Centrów Usług Wspólnych oraz infrastruktura technologiczna pozwoliły nam na bardzo płynny i szybki rozwój w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ponieważ Boehringer Ingelheim rozwija sięz roku na rok, firma wymaga od GBS stałego zwiększania portfolio usług i elastyczności. Nowe Centrum we Wrocławiu wesprze te rosnące potrzeby biznesowe.  – powiedział Andreas Hilf, Szef działu korporacyjnego globalnych usług biznesowych w Boehringer Ingelheim


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora