Centra handlowe

Centrum handlowe Wola Park z powodu zakazu handlu popracuje dłużej

Wola Park

Kolejne centrum handlowe reaguje na zakaz handlu w niedziele.  Zgodnie z nowymi zapisami 39 niedziel w bieżącym roku to dni wolne od handlu. Wola Park będzie można odwiedzać jednak przez cały tydzień, także w tzw. niedziele niehandlowe. W dni powszednie oraz w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca czynne będą wszystkie lokale.

Z kolei w dni objęte nowym prawem, w Centrum Handlowym będzie można korzystać z oferty rozrywkowo-usługowej oraz strefy restauracyjnej. Dla wygody Klientów, Wola Park od 1 kwietnia wydłuży też godziny otwarcia Centrum. Od poniedziałku do soboty zakupy będzie można robić od godz. 10:00 do godz. 22:00.

W związku z obowiązującą ustawą, w każdym miesiącu pierwsza i ostatnia niedziela będzie niedzielą handlową. Wtedy w Wola Parku czynne będą wszystkie sklepy w standardowych godzinach. W pozostałe niedziele niehandlowe Klienci będą mogli przyjść do kina, kawiarni, zjeść obiad w restauracji, a także poćwiczyć w klubie fitness.

Dagmara Pozowska, Dyrektor Centrum Handlowego Wola Park: – Zdecydowana większość Klientów Wola Parku robi zakupy późnym popołudniem lub w weekendy. W związku z tym, Centrum Handlowe postanowiło wydłużyć godziny pracy. Dla wygody odwiedzających i realnej potrzeby od 1 kwietnia pasaż handlowy będzie czynny dłużej. Od poniedziałku do soboty Klienci Wola Parku będą mogli załatwić wszystkie sprawy w godzinach 10:00-22:00.

Wydłużenie godzin otwarcia Centrum ułatwi Klientom codzienne zakupy. To także ukłon w stronę naszych najemców, którzy zgłaszali nam taką potrzebę w związku z nowym prawem handlowym. Jeżeli ktoś nie ma pewności, w którą niedzielę można zrobić u nas zakupy, zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.wolapark.pl, na której dostępny będzie kalendarz wraz ze szczegółową listą otwartych punktów.

Dagmara Pozowska, Dyrektor Centrum Handlowego Wola Park