rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Centrum handlowe Sfera z nowym właścicielem

Galeria SFERA_1Pod koniec 2015 roku  dokonało zakupu Galerii SFERA w Bielsku – Białej zmieniła właściciela. Został nim CBRE Global Investors. W zeszłym roku centrum powiększyło się o 24 nowe marki, a wskaźnik wynajęcia powierzchni galerii wynosi obecnie prawie 100 procent. W porównaniu rok do roku, wzrost footfallu w 2015 roku wyniósł 3,4 procent.

W 2015 roku do ich grona dołączyły m.in. takie brandy modowe jak Hexeline, Monnari, 4F, Wólczanka, Wojas i Vissavi. Ofertę uzupełniły globalne marki z branży gastronomicznej – Burger King i Pizza Hut oraz dziewiąty w Polsce i pierwszy w Bielsku-Białej salon Cortland, autoryzowany sprzedawca produktów marki Apple.

Z badania PBS przeprowadzonego w kwietniu 2015 wynika, że SFERA jest najczęściej wymienianą przez bielszczan galerią handlową – wskaźnik jej znajomości wynosi 98%. Jest też najczęściej odwiedzaną galerią w mieście (65%) i prawie co drugi klient SFERY twierdzi, że odwiedza ją najchętniej spośród wszystkich dostępnych galerii w Bielsku-Białej.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora