news

Centrum handlowe Riviera w Gdyni z certyfikatem BREEAM

riviera_mat.prasoweCentrum handlowe Riviera w Gdyni uzyskało certyfikat BREEAM  na poziomie VERY GOOD, otrzymując najwyższe noty w kategoriach: efektywność energetyczna, ekologia oraz dostępność komunikacyjna.

 – Otrzymanie przez Rivierę certyfikacji w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM świadczy o wysokich standardach o jakie dbamy podczas budowy naszych centrów oraz w trakcie zarządzania nimi. Standardy te stosujemy przy wszystkich naszych realizacjach – powiedział Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający Mayland Real Estate.

Ostatnio centrum handlowe z Gdyni zostało zakwalifikowane do finału europejskiej nagrody Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC) w kategorii ‘Przebudowa i/lub Rozbudowa Centrum Handlowego’.

Deweloperem obiektu jest  Mayland Real Estate sp. z o.o. Firma działa na polskim rynku od 1995 r.  W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni.