rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Centrum handlowe Aleja Bielany otworzą w listopadzie

AB-01 Wrocławski Park Handlowy Bielany, po rozbudowie przemianowany na Aleję Bielany, zostanie otwarty jeszcze w listopadzie tego roku. Właścicielem obiektu jest  IKEA Centres Polska.  W sumie w Alei Bielany znajdzie się około 200 sklepów. 

 

Wśród najemców lokali handlowych z branży modowej dołączą TK Maxx, H&M i C&A. Będą także: Carry, Diverse i Diverse Woman, Big Star, Medicine, Wólczanka, Bytom,  Vistula,  Reserved, Mohito, Sinsay, Croop i House. Aleja Bielany zaoferuje także bogaty asortyment odzieży sportowej dostępny w dwupoziomowym Sports Direct oraz Matres Sport. Kolejny sklep stacjonarny otworzy sieć Militaria.pl. Segment urody uzupełnią Sephora, Rossman, Hebe i Organique. Na dwóch poziomach zlokalizowany zostanie Smyk Megastore. Dział AGD, RTV i telefonii komórkowej wzbogacą marki NeoNet, Saturn Connect oraz iSpot i Samsung Brand Store. W sumie w Alei Bielany znajdzie się blisko 200 sklepów.

Dla klientów Alei Bielany przygotowywanych jest aż 4700 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym blisko 1000 na parkingu podziemnym, wyposażonym w system oznakowania wolnych miejsc.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora