rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Centrum Cracovia Outlet z potencjałem handlowym dla najemców

Centrum Cracovia Outlet położone na terenie kompleksu handlowego typu mixed-use, Kraków
Krakowski deweloper KG Group realizuje tu swój najnowszy projekt – centrum Cracovia Outlet. Inwestycja powstaje w ramach kompleksu typu mixed-use.

Wybrana lokalizacja to wyjątkowa okazja dla dewelopera, który dostrzega jej potencjał handlowy. Dodatkowo ważny fakt stanowi to, że jest to jedna z ostatnich wielkopowierzchniowych działek w Krakowie.

„Lokalizacja należy do kluczowych atutów tej inwestycji. Zgodnie z wynikami badań GFK Group z 2016 r. w strefie do 45 minut dojazdu mieszka tu ok. 1,1 mln ludzi, a w najbliższej okolicy, czyli do 20 minut dojazdu, żyje ok. 650 000 osób, przyszłych klientów centrum Cracovia Outlet – mówi Katarzyna Szabelska, Associate Director z firmy BOIG, która odpowiada za komercjalizację obiektu. – Realizowane i planowane w mieście inwestycje drogowe wpłyną dodatkowo na rozszerzenie stref dojazdu do 10 i do 20 minut poprzez zwiększenie dostępności lokalizacji dla mieszkańców dalszych części miasta, zwłaszcza Nowej Huty. Co ważne, Cracovia Outlet, która powstaje na obszarze tworzonego przez KG Group kompleksu handlowego o powierzchni ok. 60 tys. m2, będzie wykorzystywać efekt synergii z 2 parkami handlowymi i wielkopowierzchniowym sklepem meblowym. To stwarza dobre możliwości dla kupujących, bo będą oni mogli w komfortowy sposób korzystać ze wszystkich jego stref” – podsumowuje Katarzyna Szabelska.

Cracovia Outlet to centrum outlet położone na terenie kompleksu handlowego typu mixed-use powstające w centralnej części Krakowa. Jej otwarcie zaplanowano na drugą połowę 2020 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora