Z życia spółek

Carrefour Polska z większą liczbą kobiet w zarządzie

DSC01500

Na stanowisko Dyrektor Handlowej i Supply Chain Carrefour Polska powołana zostanie Joëlle Bejjani, stanowisko Dyrektora Nieruchomości, Ekspansji i Aktywów Carrefour Polska obejmie Agata Kopytyńska, a Dyrektorem Finansowym Carrefour Polska zostanie Nicolas Legendre.

Z ogromną przyjemnością mogę już dzisiaj oficjalnie poinformować, że w sierpniu i wrześniu do grupy zarządzającej Carrefour Polska dołączą nowi członkowie, których rozległe doświadczenie i wiedza przyczyniać się będą do dalszego dynamicznego rozwoju naszej firmy i wzmacniania jej pozycji na polskim rynku – mówi Tareck Ouaibi, Prezes Zarządu Carrefour Polska.

Stanowisko Dyrektor Handlowej i Supply Chain oraz członka grupy zarządzającej ComEx Polska od 1 września obejmie Joëlle Bejjani, obecna Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży we Francji. – Joëlle Bejjani wniesie do Carrefour Polska swoje doświadczenia z niemal 24 lat pracy w strukturach Carrefour – mówi Tareck Ouaibi. Joëlle dołączyła do Carrefour w 1999 roku i zajmowała różne stanowiska we Francji oraz w dziale handlowym Grupy Carrefour. W 2014 roku przeniosła się do Chin, gdzie była sukcesywnie mianowana National Merchandise Project Dyrektor i Sales Development & Pricing Director. Po powrocie do Francji w 2018 roku pełniła funkcję Pricing & Merchandise Transformation Director, a następnie w maju 2019 r. E-commerce Sales Development and Pricing Director. Od grudnia 2020 roku pełni funkcję Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży we Francji.

Dotychczas stanowisko Dyrektora Handlowego i Supply Chain obejmował Marek Lipka.
– Dziękujemy Markowi Lipce za jego wkład w budowanie strategii i pozycji Carrefour w Polsce. Jednocześnie niezwykle cieszę się z nominacji Joëlle, która na rodzimym rynku francuskim osiągnęła wyjątkowe wyniki i będzie przekładać swoje szerokie doświadczenie na polski rynek- mówi Tareck Ouaibi.

Źródło: Carrefour Polska.