rynek nieruchomości na wynajem

Cargo-partner wynajął budynek w parku Logicor Prague Airport

1194_Prague Airport_aerial_photo1

Międzynarodowa firma logistyczna cargo-partner podpisała umowę najmu całego budynku nr 4 w parku Logicor Prague Airport o łącznej powierzchni magazynowo-biurowej wynoszącej 12 450 mkw.

Logicor Park Prague Aiport znajduje się w Dobrovízu, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Václava Havla. Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja przy wyjeździe z drogi ekspresowej R6 (Praga – Karlovy Vary), która jest połączona z europejską trasą E48 w Niemczech. Doskonałe usytuowanie parku zaledwie 20 kilometrów od centrum Pragi zapewnia dobrą komunikację z Pragą – jest obsługiwany przez bezpośrednie linie autobusowe do Kladno i stacji metra Zličín (linia B).

Cargo-partner ČR s.r.o. jest czeskim oddziałem międzynarodowej firmy logistycznej, która jest obecna w Czechach od 1993 r. i w tej chwili prowadzi tu cztery biura. Firma koncentruje się na transporcie lotniczym i morskim, świadczy również usługi logistyczne, w tym 3PL (Third Party Logistics) oraz usługi celne. Cargo-partner jest obecny w 28 krajach europejskich, Azji i Stanach Zjednoczonych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora