rynek nieruchomości na wynajem

CA Immo podpisało umowę przedłużenia najmu powierzchni biurowej w Warsaw Towers

Warsaw Towers_1

Biurowiec Warsaw Towers to nowoczesny, 15-piętrowy budynek klasy A. Jest on położony w ścisłym centrum Warszawy.

najemca, PGE Systemy S.A.,  zdecydował się na pozostanie w biurowcu na okres kolejnych 5 lat. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma CBRE.

Grupa Kapitałowa PGE od lat jest naszym najemcą. Nasza współpraca układa się znakomicie, czego najlepszym dowodem jest kolejna już umowa najmu. Nasz partner docenił doskonałą lokalizację Warsaw Towers w  ścisłym centrum stolicy, komfortowe i funkcjonalne przestrzenie biurowe oraz najwyższą jakość zarządzania budynkiem. Dzięki przeprowadzce PGE Systemy S.A., Warsaw Towers może pochwalić się komercjalizacją na poziomie 94%. Ten bardzo dobry wynik dodatkowo zyskuje na znaczeniu w tych szczególnych czasach – powiedział Dawid Wątorski, Leasing Manager w CA Immo.

Biurowiec Warsaw Towers oferuje łącznie 21 000 mkw. powierzchni komercyjnej. Na parterze budynku znajduje się także pasaż handlowo-usługowy. Biurowiec uzyskał certyfikaty BREEAM na poziomie „Excellent” (przyznanemu za znakomite zarządzanie budynkiem) oraz „Very Good” (za rozwiązania techniczne  zastosowane w projekcie).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora