rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Budynek West 4 Business HUB z aplikacją mobilną

rezerwacja biurek
Rezerwacja sali konferencyjnej czy miejsca parkingowego, wirtualna karta wejściowa i liczne rozwiązania ułatwiające pracę biurową – te rzeczy są możliwe za pomocą jednego kliknięcia na ekranie telefonu dzięki mobilnej aplikacji.

Aplikację tę w swoich budynkach wdraża Echo Investment. Jest to aplikacja mobilna Zonifero. Umożliwia ona prowadzenie komunikacji z pracownikami poszczególnych firm, zarówno w kontekście usprawniania biurowej rzeczywistości, jak i działań antycovidowych, takich jak zachowywanie dystansu, czy przeprowadzanie dezynfekcji.
Echo Investment, największy polski deweloper, zadba o swoich najemców, wyposażając biurowiec West 4 Business HUB we Wrocławiu w innowacyjną technologię. Dopełnieniem pakietu rozwiązań w ramach wprowadzonego przez Spółkę programu „Piątka dla bezpieczeństwa” będzie zastosowanie aplikacji Zonifero w pierwszym z czterech etapów inwestycji. Aplikacja została stworzona po to, aby zwiększać poczucie komfortu i bezpieczeństwa najemców w trakcie korzystania z przestrzeni biurowych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora