rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Bouygues Immobilier Polska buduje mieszkania na Białołęce

Osiedle Morelowa_Bouygues Immobilier Polska_1

Bouygues Immobilier Polska – realizuje na warszawskiej Białołęce projekt Morelowa, czyli rodzinne osiedle złożone z dwóch etapów. Zakończono budowę płyt fundamentowych oraz ścian bocznych hali garażowej. Planowany termin oddania mieszkań do użytku przypada na I kwartał 2019.

Białołęka to obecnie jedna z dzielnic, w której powstaje największa liczba mieszkań. Przyszli mieszkańcy często wybierają tę lokalizację. Czynnikiem determinującym wybory nabywców są przede wszystkim cena lokalu oraz atrakcyjne i zróżnicowane otoczenie budynku.

– Planując nasze inwestycje, zawsze zwracamy uwagę na wiele kluczowych czynników takich jak m.in. lokalizacja inwestycji, jakość realizacji oraz to, jakie środki finansowe przyszły nabywca jest w stanie przeznaczyć na zakup nieruchomości. Aktualnie Białołęka należy do najprężniej rozwijających się dzielnic warszawskich. Jednocześnie powstające tutaj inwestycje nadal pozostają stosunkowo niedrogie i atrakcyjne dla mieszkańców – powiedział Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Osiedle Morelowa zaprojektowano przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w dwóch etapach. W ramach pierwszego powstanie 68 lokali. Natomiast drugi obejmuje 169 mieszkań. Lokale mają zróżnicowane metraże. W związku z tym zarówno single, jak i rodziny z dziećmi niewątpliwie wybiorą odpowiedni metraż, dostosowany do potrzeb.

Inwestycja zlokalizowana jest blisko węzłów komunikacji miejskiej. Przyszli mieszkańcy w 15 minut autobusami linii pospiesznych dotrą do stacji metra Marymont. Natomiast samochodem czas podróży do Centrum zajmie 30 minut.

Równie ważna jest bliskość niezbędnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się instytucje edukacyjne, liczne punkty usługowe oraz sklepy – Lidl, czy Galeria Północna. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się również długimi relaksującymi spacerami nad Kanałem Żerańskim. W zasięgu również 15 minut od inwestycji, do dyspozycji pozostają kompleks sportowy oraz korty tenisowe.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora