rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec Nowy Rynek w Poznaniu z nowym najemcą na pokładzie

19012021_Nowy Rynek Skanska (6)
Rynkowy gigant Allegro wynajmie ponad 26 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku D poznańskiego kompleksu Nowy Rynek. Spółka zacznie wprowadzać się do swojej nowej siedziby w drugim kwartale 2021 roku.

Te nowoczesne biura realizowane przez Skanska to pierwsza inwestycja w stolicy Wielkopolski ubiegająca się o certyfikację WELL Core&Shell, a także pierwszy obiekt w mieście, przy którym zostanie położny chodnik z antysmogowego betonu. Najemcę podczas negocjacji umowy najmu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Allegro to polska spółka z branży e-commerce prowadząca najpopularniejszą platformę zakupową w Polsce, która działa już od 21 lat i stale się rozwija. Jest to również jedna z największych firm w tej branży w Europie. Spółka Allegro w październiku 2020 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowy Rynek to wielofazowy projekt, który docelowo będzie się składał z 5 budynków o różnej funkcjonalności, a jego całkowita powierzchnia użytkowa wyniesie 100 tys. mkw. Obecnie realizowana faza D dostarczy ok. 39 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora