rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec Merlini w Warszawie przedłuża umowę z dotychczasowym najemcą

Merlini
KPT Doradcy Podatkowi, firma działająca w obszarze usług doradztwa podatkowego przedłużyła umowę najmu w warszawskim biurowcu Merlini. W procesie renegocjacji właścicielowi budynku doradzał Knight Frank.

„Kameralność biurowca w aktualnych okolicznościach na pewno działa na korzyść takich obiektów. Cieszymy się, że firma KPT Doradcy Podatkowi po raz kolejny zdecydowała się przedłużyć umowę najmu. Położenie biurowca Merlini nie pozostaje tutaj bez znaczenia, co potwierdza brak wolnych powierzchni” – komentuje Janusz Garstka, Associate Director z Działu Reprezentacji Właściciela w Knight Frank.

Kancelaria KPT Doradcy Podatkowi świadcząca kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego zarówno dla firm polskich, jak i korporacji zagranicznych podpisała umowę przedłużenia zajmowanej dotychczas powierzchni biurowej w biurowcu Merlini.

Merlini to kameralny biurowiec zlokalizowany w sercu warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Puławskiej. Obiekt oferuje nieco ponad 2 000 m kw. powierzchni najmu. Położenie biurowca przy jednej z głównych arterii miasta umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum oraz na lotnisko Okęcie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone w postaci Parku Arkadia, centrum sportowe i park wodny „Warszawianka”. Na chwilę obecną biurowiec jest w pełni skomercjalizowany.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora