rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowiec Bronowice Business Center 9 z pozwoleniem na użytkowanie

bbc-9-wizualizacjaBiurowiec Bronowice Business Center 9 (BBC9), uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Nowy budynek w Krakowie oferuje najemcom dodatkowe 12 600 m2 powierzchni biurowej. Jego inwestorem jest firma MIX Biura.

Budynek przy ul. Jasnogórskiej 9 to nowoczesny obiekt klasy A, certyfikowany w systemie BREAAM z oceną Very Good. Biurowiec składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych i 2 podziemnych. Wśród udogodnień dla najemców znajdują się m.in. sala konferencyjna, parking z 265 stanowiskami, a także parking dla rowerów oraz zaplecze z szatniami i prysznicami.

BBC9 wchodzi w skład kompleksu biurowego Bronowice Business Center (BBC), realizowanego przez spółkę MIX Biura. Wśród dotychczasowych najemców kompleksu znajdują się m.in. Tauron Dystrybucja, Accenture oraz Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości.

Bronowice Business Center zlokalizowany jest zaledwie 6 kilometrów od Rynku Głównego, w północno-zachodniej części Krakowa, w pobliżu Ronda Ofiar Katynia. Położenie BBC zapewnia dogodny wyjazd na obwodnicę Krakowa, autostradę A4, drogę ekspresową S7 oraz dojazd na lotnisko w Balicach.

 

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora