Informacje dnia

Biurowiec Argon III w Gdańsku oficjalnie otwarty

argon

Biurowiec Argon III należący do kompleksu Alchemia w Gdańsku został oficjalnie otwarty. Podczas wieczoru deweloper – Torus Development ogłosił rozpoczęcie budowy NEONU, ostatniego etapu kompleksu.

Argon jest najbardziej prestiżowo ulokowanym budynkiem Alchemii, przy skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej (głównej arterii Trójmiasta) z ul. Kołobrzeską. Ma on 14 kondygnacji naziemnych i kształt litery H, a jego łączna powierzchnia do wynajęcia to blisko 38 tys. mkw., z czego na biura przypada ok. 36 tys. mkw. Na biurowiec ten postawiły już takie firmy, jak Lufthansa Systems Poland, Luxoft, Grupa Wirtualna Polska, ING Bank Śląski oraz Damen Engineering Gdańsk. Swoje biuro do Argonu przeniosła również firma Torus.

 Wraz z budynkiem Neon dostarczone zostanie  na rynek łącznie ok. 35 400 mkw. powierzchni najmu, z czego biura to ok. 33 700 mkw., a część usługowo-handlowa zlokalizowana na parterze ok. 1 430 mkw.  Budowa IV etapu Alchemii formalnie już się rozpoczęła. Planowany termin oddania budynku do użytku to wrzesień 2019 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora