rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec Andersia Silver Poznań z pierwszym najemcą

Andersia Silver Poznań

Przedsiębiorstwo F-Secure działa w branży IT i specjalizujące się w tworzeniu technologii i produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Firma wprowadzi się do nowopowstającego budynku Andersia Silver w Poznaniu w III kwartale 2023 roku. Najemca zajmie tam powierzchnię 3500 metrów kw.
F-Secure to pierwszy najemca budynku Andersia Silver, zlokalizowanego w centrum biznesowym Poznania, czyli na Placu Andersa.
W procesie wyboru biura i negocjacji umowy najmu firmę F-Secure reprezentował Knight Frank.
Biurowiec Andersia Silver będzie miał prawie 40 000 metrów kw. powierzchni użytkowej rozłożonej na 25 kondygnacjach.

Wynajęcie powierzchni biurowej w tak prestiżowej lokalizacji to dla nas poważny krok, ale jednocześnie wyrażny sygnał. Poznań jest dla F-Secure strategiczną lokalizacją. Liczę na to, że w nowej lokalizacji nasi eksperci będą mieć optymalne warunki do kreatywnej pracy oraz kształtowania świata cyberbezpieczeństwa we właściwym kierunku.”– powiedział Leszek Tasiemski, Członek Zarządu, F-Secure.

Cieszymy się, że tak dynamicznie i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo jak F-Secure wybrało budynek Andersia Silver na lokalizację swojego nowego biura. Jesteśmy pewni, że obecni i przyszli pracownicy docenią walory lokalizacji jak i udogodnienia w budynku i najbliższej okolicy.” – skomentował Piotr Trybusz, przedstawiciel Von der Heyden Group.

Proces relokacji sfinalizowany w budynku Andersia Silver ugruntował Poznań jako centralę firmy w Europie Środkowej na następne lata. Jestem przekonany, że biuro w najnowocześniejszym budynku biurowym w regionie pozwoli liderowi w branży cyberbezpieczeństwa na dalszy rozwój biznesu i na umocowanie się w świadomości mieszkańców jako pracodawca zrzeszający utalentowanych specjalistów i pozwalający im na rozwijanie umiejętności w biurze z unikalnym widokiem na całe miasto.” – dodał Piotr Borowski, Starszy Negocjator, Knight Frank.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora