rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość West Station II w Warszawie zatrzymuje na dłużej najemcę Lafarge

West Station_pict1

Firma Lafarge w Polsce zdecydowała się zostać na dłużej w warszawskim budynku West Station II. W transakcji, przedłużenia najmu 1400 m2, najemcy doradzała firma Savills.

Nieruchomość komercyjna West Station to dwa połączone ze sobą budynki, które zlokalizowane są tuż przy dworcu Warszawa Zachodnia. Kompleks biurowy oferuje 69 tys. m2 powierzchni biurowej, z których korzysta około 50 firm. Oba budynki biurowe otrzymały certyfikat BREEAM International New Construction Certificate na poziomie Excellent oraz certyfikat Well Health-Safety Rating.
Biuro Zarządu firmy Lafarge zajmuje 1400 m2 na 13 piętrze budynku West Station II od września 2017 roku.

Niezwykle ważne dla nas są elastyczność przestrzeni pracy oraz biuro dostosowane do zmieniających się potrzeb pracowników. Tworzymy środowisko pracy, a nie jedynie standardowe miejsce. Dlatego wybór partnera w procesie przedłużenia umowy najmu był dla nas kluczowy. Szukaliśmy agencji z doświadczeniem, z indywidualnym podejściem do klienta i oferującej nietuzinkowe rozwiązania. Firma Savills spełniła wszystkie nasze oczekiwania w tym zakresie. Współpracujemy na każdym etapie realizacji projektu biura począwszy od wyboru miejsca, badania środowiska pracy, poprzez negocjacje i na projekcie rearanżacji kończąc – mówi Kinga Hachuła, Kierownik Biura Zarządu i Administracji, Lafarge w Polsce.

Firma Lafarge w Polsce w swojej strategii biznesowej kieruje się ideą zrównoważonego rozwoju i zielonego budownictwa. Nie dziwi więc fakt, że zgodnie z tą dyrektywą zdecydowała się na pozostanie w świetnie zaprojektowanej przestrzeni biurowej. Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować najemcę w procesie przedłużenia istniejącej umowy” – mówi Marcin Sabowicz, Dyrektor w dziale reprezentacji najemców, Savills.

Dziękujemy naszemu Najemcy firmie Lafarge w Polsce za dotychczasową współpracę i rozmowy, które zaowocowały przedłużeniem najmu powierzchni biurowej w West Station II na kolejne lata. Kompleks biurowy West Station nieustannie cieszy się zainteresowaniem najemców. Przedłużenie najmu Lafarge jest najlepszym przykładem partnerskiej współpracy Najemcy i Wynajmującego” – mówi Krzysztof Marzec, Leasing Manager, West Station.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora