rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość komercyjna .KTW II w Katowicach przyciągnęła kolejnych najemców

Biurowce-.KTW-w-Katowicach.-Inwestycja-TDJ-Estate-3

Biurowa nieruchomość komercyjna .KTW II w Katowicach przyciągnęła kolejnych najemców.

Najemców katowickiej nieruchomości komercyjnej przyciąga doskonała lokalizacja w centrum Katowic, atrakcyjne przestrzenie biurowe oraz solidny partner biznesowy w postaci TDJ Estate. Najnowszymi najemcami są PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego oraz usług związanych z oczyszczaniem i odśnieżaniem powierzchni komunikacyjnych, rozwijający swoje centrum usług biznesowych.

Wraz z początkiem marca br. działalność w .KTW II rozpoczął lider polskiego sektora bankowego PKO Bank Polski. W .KTW II bank zajął powierzchnię na 26. piętrze, w której prowadzi obsługę klientów bankowości prywatnej, natomiast na parterze w lokalu usługowym o metrażu 160 mkw. (od strony al. W. Roździeńskiego) świadczona jest obsługa klientów detalicznych.
W październiku br. również na 26. piętro biurowca .KTW II wprowadzi się Aebi Schmidt.

– .KTW ponownie pozyskuje liderów w swoich dziedzinach. Firmy doceniają atrakcyjną lokalizację, która zapewnia komfortowe możliwości dojazdu dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowo-rowerowej, a także bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych. To także wygodny dostęp do usług i placówek kulturalno-rozrywkowych w Strefie Kultury. Dla najemców duże znaczenie ma również fakt, że nie planujemy sprzedaży biurowców. Traktują to jako gwarant bezpieczeństwa i zyskanie stabilnego, wiarygodnego partnera biznesowego w długiej perspektywie. Cieszymy się, że Aebi Schmidt i PKO Bank Polski dostrzegły te atuty i dołączyły do społeczności .KTW, zawierając długoterminowe kontrakty, a biurowce znów pokazały, że spełniają różnorodne oczekiwania firm – komentuje Kamil Krępa, dyrektor ds. najmu i zarządzania portfelem nieruchomości w TDJ Estate.

Źródło: TDJ Estate.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora