rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apartamentowiec Angel River we Wrocławiu w stanie surowym

Angel_River

17 pięter, 55 metrów wysokości, widok na centrum miasta, rzekę i tereny zielone – to oferuje apartamentowiec Angel River, który osiągnął właśnie stan surowy otwarty. To piąty projekt Angel Poland Group we Wrocławiu.

Na ulicy Walońskiej 15-19 we Wrocławiu trwają intensywne prace budowlane przy realizacji tej  inwestycji.
– Jesteśmy na ukończeniu konstrukcji żelbetowej 17-piętrowej wieży. Inwestycja będzie gotowa w III kw. 2018 roku – mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor techniczny w Angel Poland Group.

Docelowo w apartamentowcach znajdzie się łącznie 341 mieszkań o powierzchni od 24 do 118 mkw. Wg dewelopera właścicieli znalazło już 85 proc. mieszkań i apartamentów.

Apartamentowiec zaoferuje wiele udogodnień. Będzie to między innymi kilkusetmetrowa strefa fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, sala zabaw dla dzieci, a także kilkadziesiąt miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości czy stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Angel River to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po ostatnio zrealizowanych OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel i Angel Plaza w Krakowie.  Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.
Szacowany całkowity koszt inwestycji to 110 mln zł.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora