Informacje dnia

Więcej powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistic Park Bydgoszcz dla firmy Zadbano

Fortress REIT - Clairewood Logistics Park

Firma Zadbano jest liderem w dziedzinie usług home delivery oraz dostawcą rozwiązań w zakresie logistyki kontraktowej.

Firma Zadbano podjęła decyzję o powiększeniu wykorzystywanej przestrzeni magazynowo-biurowej w Fortress Logistic Park Bydgoszcz. W efekcie najemca wynajmuje niemal 2.000 mkw. Renegocjacja dotychczasowej umowy odbyła się we współpracy ze specjalistami z firmy doradczej Cresa Polska.
Fortress Logistic Park Bydgoszcz to nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne. Znajduje się ono w dogodnym dla najemców położeniu – w centralnej części kraju, w pobliżu autostrady A1, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S10 i w odległości ok. 15 km od centrum Bydgoszczy.

– Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę i jednocześnie powitać firmę Zadbano w naszym najnowocześniejszym obiekcie logistycznym, który umożliwi jej zwiększenie efektywności w zaspokajaniu szybko rosnących potrzeb na lokalnym rynku, jak i szerzej w regionie Europy – mówi Maciej Tuszyński, MD Fortress REIT Europe.

– Firma Zadbano powiększyła swój bydgoski oddział do niespełna 2.000 mkw. Decyzja ta była podyktowana ciągłym rozwojem spółki, wewnętrznymi analizami oraz zwiększonymi wolumenami towarów na jednostce. Dotychczasowa lokalizacja spełnia wymagania Klienta, dodatkowo dostępność powierzchni oraz atrakcyjne warunki pozwoliły na kontynuację współpracy z obecnym wynajmującym – mówi Jakub Dudkiewicz, Starszy Doradca w firmie Cresa Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora