rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

WGN sprzedaje luksusowe apartamenty w Hiszpanii

hiszpania

Firma WGN została wybrana agentem sprzedaży luksusowej nieruchomości mieszkaniowej na hiszpańskim wybrzeżu. Chodzi o kompleks apartamentowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w miejscowości  Villajoyosa na Costa Blanca. 

Luksusowy kompleks oferuje apartamenty z salonami i 2 lub 3 pokojami (80 – 100 m2) oraz 3-pokojowe szeregówki z salonem (127 m2). Zarówno apartamenty, jak i szeregówki posiadają po 2 łazienki, taras oraz widok na morze. Mieszkania parterowe oraz szeregówki dysponują również ogrodem.

– Ta oferta to luksusowa nieruchomość pod wypoczynek, ale również idealna jako inwestycja w segmencie noclegowym. Należy pamiętać, że sezon w Hiszpanii trwa znacznie dłużej niż w Polsce, a ciągle kraj ten należy do ulubionych destynacji turystycznych Polaków. Z tego powodu zakup takiej nieruchomości może być świetnym posunięciem biznesowym – komentuje Leszek Michniak, prezes Grupy WGN.

Kompleks La Vila Paradis jest położony nad przepiękną plażą Playa Paraso, oraz w pobliżu urokliwego miasteczka Villajoyosa. Jest stąd również blisko do centrum Alicante (20 minut) oraz na lotnisko (30 minut). La Vila Paradis to zamykane osiedle z kilkoma basenami, parkingiem oraz obszarami zieleni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora