Informacje dnia

Warszawskie Złote Tarasy popularne wśród najemców

zlote_tarasy_day
Centrum Handlowe Złote Tarasy podpisały kolejną umowę najmu. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała markę Etam w transakcji najmu 180 mkw. powierzchni handlowej.

Salon z bielizną dzienną i nocną, odzieżą sportową, strojami kąpielowymi i akcesoriami zostanie zlokalizowany na parterze warszawskiej galerii handlowej. Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na drugą połowę lutego 2019 roku, będzie to 26 lokalizacja grupy w Polsce.

„Salon w Złotych Tarasach to kolejny flagowy salon Etam w Warszawie. Przez 11 lat intensywnego rozwoju na polskim rynku, udało nam się pozyskać wierne grono klientek, które doceniają jakość naszych produktów oraz wzornictwo zgodne z obowiązującymi trendami w modzie. Klientka Etam to kobieta wymagająca, dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę oraz dbamy o rozwój sieci w kluczowych centrach handlowych w Polsce” – powiedział Bartosz Łuczak, Country Manager Etam Poland Sp. z o.o.

Złote Tarasy to jedno z najlepiej rozpoznawalnych i najnowocześniejszych centrów handlowych w Polsce. Galeria zlokalizowana jest w centrum Warszawy, tuż przy dworcu kolejowym Warszawa Centralna oraz Pałacu Kultury i Nauki.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora