Informacje dnia

Warszawskie biurowce mają się dobrze na tle konkurencji – myhive w Warszawie rośnie w siłę

myhive Mokotów 9

Już cztery budynki, znane do tej pory pod nazwą EMPARK Mokotów Business Park dołączają do należącej do IMMOFINANZ międzynarodowej marki biurowej, myhive.

Tym samym na myhive w Warszawie składa się już dziesięć budynków biurowych. Łącznie oferują one 233.000 m kw. powierzchni pod wynajem. W budynkach swoją działalność prowadzi 165 najemców a pracę wykonuje w nich niemal 17.000 osób.   Zgodne z definicją i założeniami marki, wdrożenie myhive w tej części stołecznego portfela IMMOFINANZ zostało poprzedzone licznymi inwestycjami w zakresie kompleksowej poprawy udogodnień dla użytkowników budynków. Co więcej zmianie uległa sama nazwa tego kompleksu biurowego – od teraz to: myhive Mokotów.
Budynki, które zostały uwzględnione pod brandem myhive to: Taurus – od teraz myhive Mokotów One, Syriusz – od teraz myhive Mokotów Two, Orion – od teraz myhive Mokotów Three oraz Saturn – od teraz myhive Mokotów Four.

„Bardzo pozytywne opinie, które otrzymywaliśmy odnośnie naszego konceptu myhive, zarówno ze strony najemców, jak i rynku, były podstawą do objęcia tą marką również pozostałej części naszego warszawskiego portfela biurowego. Dzięki dokonanym w tej lokalizacji inwestycjom nie tylko zapewniamy wartość dodaną naszym najemcom, ale także osiągamy nasz strategiczny cel, jakim było uwzględnienie pod tym brandem wszystkich naszych budynków w stolicy. Od dziś oficjalnie cały lokalny portfel biurowy IMMOFINANZ funkcjonuje jako myhive, ze swoimi charakterystycznymi wyróżnikami, które widać już od wejścia do każdego z naszych budynków”, powiedziała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora